Качеля гнездо LEOBRO 110см (Разноцветная)


Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.3 |
| Висота в упаковці, см | 6 |
| Гарантийный срок | 14 дней мес |
| Глибина в упаковці, см | 82 |
| Диаметр колеса | 110 см |
| Довжина мотузки | 180 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Нагрузка | 150 кг |
| Подушки | Нет |
| Цвет | Разноцветная |
| Ширина в упаковці, см | 37 |
- Цена: 1 499 ₴
